середа, 11 травня 2011 р.

GRASS-GIS - що то таке

Ось нарешті дійшли руки розпочати ведення блогу на цю тему. Одна з найпотужніших настільних ГІС володіє величезним функціоналом, повне розкриття якого вимагає непоганого знання англійської мови (чи вміння правильно інтерпретувати машинний переклад), навичок, вищих за початковий у користуванні Linux, і, звичайно, вміння правильно формулювати самому собі завдання. На відміну від віндових тицялок, GRASS GIS (далі трава) не дасть зробити абсолютно нічого без хоча б приблизного уявлення про бажаний результат. Що казати, іноді уявлення є, а не все виходить. Зате після освоєння, розумієш, наскільки ці речі просто робити, в порівнянні з комерціними гіс. На допомогу можу порекомендувати http://gis-lab.info/forum/viewforum.php?f=29. Вся актуальна інформація буде збиратися тут, в одному місці, оскільки частенько забувається якийсь н’юанс, а перегортати купу сторінок інколи не з руки. Отже, поїхали!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар